6 pomysłów na wyjątkowy prezent dla męża

prezent dla meza

Masz problem ze znalezieniem wyjątkowego prezentu dla męża, a zbliżają się jego urodziny? Poniżej lista 6 ciekawych propozycji, z których warto skorzystać, by zrobić mu niesamowitą niespodziankę. 

Alkohol

To prezent, który ucieszy bardzo wielu mężczyzn. Alkohol od wieków uznawany jest za jeden z najbardziej praktycznych upominków, jaki można wręczyć i do dziś doskonale się on sprawdza. Warto jednak zwrócić uwagę na to, jaki alkohol się kupuje. W ostatnich latach mocno zmieniły się męskie preferencje oraz wymagania wobec mocnych trunków. Mężczyźni coraz chętniej sięgają po szlachetne odmiany whisky, czy też drogie wina, kosztem wcześniej uwielbianej wódki.

Jeśli sama nie masz wielkiej wiedzy na temat rodzajów alkoholi to skorzystaj z pomocy doradcy lub najlepsze kolegi Twojego męża. Koniecznie wybierz alkohol, który jest ładnie zapakowany, aby nie tylko zaspokoić podniebienie, ale również gust.

Markowy portfel

To kolejny prezentowy klasyk, który doskonale sprawdzi się jako upominek na urodziny męża. Warto przy tym wybrać jakieś nowoczesne rozwiązanie – na przykład portfel ze specjalnym przyciskiem, którego uruchomienie powoduje, że karty się wysuwają. Takie rozwiązanie jest nie tylko praktyczne, ale również doskonale wygląda.

Dodatkowym gadżetem jest opcja lokalizacji swojego portfela. To przydatna opcja dla zapominalskich, którzy lubią gubić swoje rzeczy. Wbudowany GPS, który jest integrowany z telefonem, pomoże szybciej odnaleźć swoją zgubę.

Sportowe gadżety

To ulubiona kategoria prezentów wielu mężczyzn i swoisty pewniak jeśli chodzi o spełnienie jego oczekiwań. Mimo że szafa jest już pełna koszulek z herbem ulubionego klubu, to Twój mąż na pewno znajdzie miejsce na jeszcze jedną. To samo dotyczy innych części garderoby – ogromną popularnością cieszą się między innymi czapki drużyn NFL, które bez trudu można nabyć w sklepach Decathlon.

Lista gadżetów sportowych, które można kupić jest znacznie dłuższa – warto przy tym wybierać produkty wysokiej jakości, które nie ulegną szybkiemu zniszczeniu.

Gry video

Jeśli Twój mąż uwielbia spędzać całe godziny przed PlayStation to na pewno ucieszy się z nowej gry. O jego preferencję, co do tytułu możesz zapytać go wprost lub sprawdzić, jakie tytułu miały swoją premierę w ciągu ostatnich miesięcy. Oprócz samej gry, daj mu również kilka dni, by mógł się nią nacieszyć.

Perfum

Urodziny to doskonała okazja, aby odświeżyć lekko kosmetyczkę męża. Znajdź więc wyjątkowy zapach i podaruj mu go w prezencie. Zadbaj przy tym o ładne opakowanie, tak by otwarcie prezentu było przeżyciem samo w sobie.

Wspólny wypad do SPA

To jeden z tych wyjątkowych prezentów, które możecie wykorzystać wspólnie. Wspólny wypad na weekend do SPA nie tylko pozwoli się Wam zrelaksować, ale również zbliżyć się do siebie, o co trudno w codziennym pędzie. Wbrew pozorom, taki prezent wcale nie musi być drogi. Hotele często tworzą takie pakiety, których cena jest o kilkanaście procent niższa niż przy standardowym zakupie.

Pamiętaj tylko, żeby od razu zaznaczyć, że na wyjazd jedziecie wspólnie, zanim postanowi zabrać do SPA swojego najlepszego kumpla.

Podsumowanie

Wybór prezentu dla męża nie jest zadaniem prostym. Jeśli więc nie masz pomysłu, co możesz podarować swojej drugiej połówce, by sprawić mu przyjemność, to skorzystaj z listy powyżej. To zbiór sprawdzonych pomysłów na upominek. Oczywiście ostateczny wybór należy do Ciebie i powinien być on motywowany tym, co najbardziej lubi Twój partner. Takie prezenty zawsze sprawiają najwięcej radości.