Lepsze płace za słuszną pracę

Każdy z nas w swoim życiu odbył drogę przez system edukacji, jaki obowiązuje w Polsce. Nieraz z łezką w oku wspominamy tych dobrych nauczycieli i wykładowców, którzy sprawiali, że czas spędzony w szkolnych murach należał do tych najlepszych w całym życiu. Nauczyciele, mimo ogromnej pasji i serca, jakie wkładają w swoją pracę, wymagają także docenienia, jakim jest odpowiednie wynagrodzenie za wykonywaną pracę. Oczywistym wydaje się fakt, że życie w naszym kraju staje się coraz droższe, toteż pensja nauczycielska nie zawsze starcza na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

Doceniamy Was!

Dzięki nowemu programowi naszego rządu znalazły się dodatkowe fundusze, które sprawią, że podwyżki i pensje dla nauczycieli staną się realnym faktem. Z najnowszych raportów i doniesień wynika, że na wynagrodzenie dla nauczyciela stażysty, a także dla nauczyciela dyplomowanego zostanie poświęcony budżet wysokości około 24 milionów złotych dla samorządów. To naprawdę ogromny przełom w polskiej edukacji i krok do przodu w walce o lepszy byt.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu

Praca nauczyciela wymaga ogromnego poświęcenia czasu i pasji. Doceniajmy każdego, kto chce pełnić taką funkcję i nie pozostaje obojętny na działania, które prowadzą do lepszej przyszłości najmłodszych obywateli.