Naturalne produkty do sprzątania i prania

Bycie EKO stało się w ostatnim czasie trendem, który wiele osób wprowadziło w życie. Społeczeństwo zrozumiało, że działania pro ekologiczne są nie tylko modne, ale konieczne, by chronić środowisko. Coraz częściej wybieramy torby wielokrotnego użytku, segregujemy śmieci oraz oszczędzamy wodę i prąd. W miastach, gdzie woda z kranu nadaje się do picia – mieszkańcy korzystają z bidonów, rezygnując tym samym z zakupu wody w plastikowych butelkach.

Dbanie o środowisko to przede wszystkim zmiana codziennych nawyków. Coraz większą popularnością cieszą się naturalne kosmetyki, które zaczynają królować na rynku.  Warto sięgnąć również po ekologiczne środki czystości. Produkty do sprzątania, które w swoim składziemają środki chemicznemogą stanowić zagrożenie dla środowiska i naszego zdrowia. Jak to zmienić?

Marka CAMOLIN –  znana dotychczas z naturalnych produktów kosmetycznych,wprowadza na rynek NOWOŚCI – środki do sprzątania, które zostały stworzone na bazie składników pochodzenia naturalnego. Nowa seria CAMOLIN, pozwala uzyskać maksymalny efekt czyszczenia przy minimalnym dozowaniu.

MAK&AKACJA PŁYN UNIWERSLANY skutecznie czyści wszystkie powierzchnie zmywalne. Zawiera 96% naturalnych składników, jest skuteczny, a przy tym łagodny dla nas i środowiska. Formuła płynu zawiera substancje, które ulegają łatwej biodegradacji, a butelka nadaje się do recyklingu.

Co więcej jest wegański, a także nie testowany na zwierzętach.

Delikatnie pielęgnuje, nie pozostawia smug ani zabrudzeń. Umyte powierzchnie lśnią czystością, a w domu unosi się wyjątkowykwiatowy aromat MAKU i AKACJI.

Wszyscy sprzątamy. Róbmy to w zgodzie ze środowiskiem i sobą !😊

Więcej informacji: www.camolin.eu