Dlaczego warto pójśc do second hand

Nie znam kobiety, która nie lubiłaby zakupów, szczególnie jeżeli chodzi o ubrania i buty. Jest to po prostu niesamowite, jak niektóre kobiety potrafią z pozornie nieciekawych sklepów, second hand-ów (inaczej popularnych lumpeksów) wyciągnąć prawdziwe ubraniowe perły.

Niektórzy wstydziliby się tego, że się ubierają w takich sklepach, ale to żaden wstyd. Wiele gwiazd swoje stylizacje wybiera właśnie w sklepach z używaną odzieżą, gdzie im większy wybór tym, tak naprawdę lepiej, ponieważ stylizacja może być jeszcze ciekawsza. W second-hand możesz znaleźć dosłownie wszystko, koszule, spodnie, marynarki, T-shirt, szaliki, kurtki, dosłowni wszystko.

Co więcej, mimo że znaczna część rzeczy może być używana, to często trafić na ubrania zupełnie nowe z metkami. Często do sklepów z używaną odzieżą trafiają końcówki kolekcji ubrań ze sklepów lub ubrania z niewielkimi wadami fabrycznymi. To wszystko można dostać w zadziwiająco niskich cenach, często płaci się nie za konkretną rzecz, ale za wagę, to daje spore możliwości wyboru.

Każdy powinien przynajmniej raz w życiu spróbować ubrać się w lumpeksie, tylko uwaga, bo można się uzależnić.