Jak modnie ubrać się tej jesieni?

Wszyscy mamy w głowie jeszcze lato, a niektórzy wciąż czekają na swój upragniony urlop i wakacyjny wyjazd. Wakacjach niedawno się zaczęły, jednak już dziś projektanci mody szykują najnowsze kolekcje na jesień 2019.

Porządki w szafie

Porządkując szafę latem, nie wyrzucajmy ubrań z poprzedniego jesienno – zimowego sezonu. Moda jesień 2019 na pewno będzie korzystać z zasobów poprzedniego roku. Projektanci już od kilku lat nie zaprzestają lansowania wysokich kozaków za kolano. Co roku jednak moda ta zostaje udoskonalona, więc zróbmy przegląd swoich butów dopiero jesienią, a klasycznych kozaków na szpilce nigdy nie wyrzucajmy. Bardzo prawdopodobne, że to właśnie te na wysokim obcasie nigdy nie wyjdą z mody.

Klasyka wśród odzieży wierzchniej

Klasyczny zamszowych płaszcz, czy kurtkę typu parka można śmiało założyć do jesiennych stylizacji w 2019 roku. Moda jesień 2019 to duża okazja do podarowania drugiej szansy zalegającej w szafie, ponadczasowej odzieży wierzchniej. W połączeniu z kolorowym szalem na pewno zrobią furorę na co dzień i od święta.