Jak zdobyć polubienia i komentarze na Facebooku

Każdy wie, że im większa ilość polubień i reakcji pod postami na facebooku, tym większa ilość wyświetleń naszej strony. Wiele osób jednak zastanawia się, jak szybko można je zdobyć. Sposobów, aby to zrobić, jest parę. Po pierwsze, pamiętajmy, żeby wstawiana przez nas treść była oryginalna, ciekawa i atrakcyjna wizualnie. Raz na jakiś czas może być nawet nieco kontrowersyjna!

Możemy też organizować ankiety i facebookowe wydarzenia, pytając o istotne i aktualne rzeczy, a wydarzenia nazywać ciekawymi tytułami. Organizacja konkursu z nagrodą również poprawi nasze statystyki, gdyż na pewno znajdą się chętni, aby wziąć w nim udział i skomentują naszego posta, co z kolei zobaczą ich znajomi i zainteresują się naszą stroną. Ostatnio modne stało się kupowanie lajków, czyli polubień, reakcji, komentarzy i obserwujących.

Należy z tej opcji korzystać rozważnie, ale może się to okazać pomocne przy popularyzacji naszej strony, gdyż posty z dużą ilością lajków wyświetlą się większej ilości użytkowników Facebooka.