Maszynki Moser – inwestycja w marzenia

fryzjerstwo

Rzetelny, wysokiej jakości, niezawodny – to synonimy słów made in Germany. Podczas kiedy prawie cały świat wyprodukowano w Chinach tuż za naszą zachodnią granicą, od 50 lat powstają niezastąpione maszynki Moser. Innowacyjne technologicznie, wysoce profesjonalne i oferujące wybitny komfort pracy produkty do stylizacji włosów, to cel obrany przez markę od początku jej istnienia. Inwestycja w oryginalny produkt wysokiej jakości dający luksus i zadowolenie z pracy to inwestycja w siebie i swoje marzenia.

Największe zalety maszynek Moser

Produkty lidera wśród producentów urządzeń do stylizacji włosów – maszynki Moser, wyróżniają się na rynku wieloma przemyślanymi i intuicyjnymi rozwiązaniami. Jednym z nich jest ergonomiczny design, dzięki któremu w trakcie wielogodzinnej pracy, fryzjerzy nie narzekają na ból nadgarstków. Innym, nie mniej ważnym jest zastosowanie perfekcyjnej geometrii, natomiast kolejną i główną zaletą niezaprzeczalnie wpływającą na jakość pracy i pozwalającą na precyzyjne cięcie, są ostrza. To, przed laty szlifowane ręcznie, serce każdej maszynki, dziś wykonywane jest z udziałem sterowania komputerowego.

Ostrza w maszynkach Moser

Ostrza w maszynkach Moser produkuje się z powstającej w Niemczech wysokowydajnej stali nierdzewnej, dzięki czemu zapewnia się klientom wieloletnią powtarzalność cięcia. Wszystkie akumulatorowe / zasilane sieciowo maszynki wyposażone są w ostrza o długiej żywotności przy minimalnym zużyciu – Magic Blade, ale firma opracowała aż cztery różne ich rodzaje. Każde charakteryzuje się innymi zaletami i ma inne przeznaczenie. Wspólnymi cechami wszystkich ostrzy są: łatwość czyszczenia, szybka i sprawna wymiana i opatentowana regulacja cięcia od 0,7 do 3 mm. Rodzaje ostrzy:

  • Star Blade – podstawowe, profesjonalne ostrze

  • Magic Blade – ostrze do nadawania włosom struktury

  • Diamond Blade – ostrze o powłoce węglowej podobnej do diamentu i zapewniającej długą żywotność

  • Styling Blade – dodatek do wykonywania tzw. tatuaży na włosach

Dzięki zastosowaniu nowatorskich technologii przy produkcji ostrzy, maszynki Moser proponują klientom salonów fryzjerskich maksymalny komfort. Cool Touch Colling ma za zadanie odprowadzanie ciepła i przez to podczas strzyżenia pojawia się na skórze przyjemne uczucie chłodu, a ostre krawędzie Sharp’n Soft nie dość, że zapewniają dokładne cięcie, to dodatkowo są wyjątkowo delikatne dla skóry. Ten efekt, ostrza zawdzięczają bardzo dokładnej i wyjątkowej polerce. Wszystkie wprowadzone do maszynek Moser innowacyjne rozwiązania pozwalają dobrać idealny produkt dla każdego stylisty włosów.