Owłosienie na twarzy: jak się go pozbyć?

Owłosienie na twarzy to problem wielu kobiet. Wąsik, gęsty meszek na policzkach – wszystko to sprawia, że czujemy się gorzej i tracimy pewność siebie. Co można zrobić, by nadmierne owłosienie przestało nam utrudniać życie?

Istnieje wiele sposobów, dzięki którym skóra naszej twarzy stanie się piękna i gładka, a nadmierne owłosienie stanie się tylko przykrym wspomnieniem. Jednym z nich jest korzystanie z domowej maseczki, która pomoże pozbyć się zbędnych włosków. Taka maseczka kosmetyczna powstaje z ubitego białka, połączonego łyżką skrobi ziemniaczanej.

Pasta taka, po nałożeniu na twarz, zmienia się w świetny kosmetyk, pozwalający nie tylko zmniejszyć ilość włosków na twarzy, ale też świetnie usuwający martwe komórki skóry. Inna maseczka kosmetyczna, która pomoże w walce z zarostem, powstaje z ciecierzycy i jogurtu.

I ten domowy środek pomoże wszystkim tym kobietom, które chcą się w naturalny sposób pozbyć zbędnego owłosienia i cieszyć aksamitnie gładką skórą. Proste, domowe zabiegi to szansa dla wielu kobiet, które nie mogą skorzystać z profesjonalnej depilacji, a chcą się cieszyć rewelacyjnym wyglądem.
1 KOMENTARZ

  1. Generalnie bardzo fajny pomysł na artykuł. Chętnie wypróbuję maseczkę z ciecierzycy i jogurtu. Kiedyś próbowałam domowych metod na usunięcie włosków na twarzy- niestety ale się nie sprawdziły. I tutaj dziękuję Pani Doktor, która wiedział jak podejść do temu i zleciła odpowiednie badania. Okazało się że to wina nadwyżki męskiego hormonu. W moim przypadku pomogły mi zabiegi laserem Cell Medic w Warszawie. Niestety w takich przypadkach to chyba jedyne sensowne rozwiązanie.