Prezent dla mamy na Święta

Zbliża się magiczny czas świąteczny, w którym w pierwszej kolejności myślimy o prezentach dla naszych najbliższych. Już na kilka tygodni przed Wigilią rozpoczyna się szał zakupów. Wbrew pozorom znalezienie wyjątkowego nie jest wcale takim prostym zadaniem. W szczególności, jeśli w grę wchodzi prezent dla mamy na Święta. Czym zachwycić mamę? Na pewno piękną biżuterią. Nasze propozycje znajdziesz na www.artseko.pl

Biżuteria dla mamy na prezent

Kobiety lubią nosić biżuterię, nie tylko na eleganckie przyjęcia. To dodatek, który świetnie sprawdzi się do codziennych stylizacji, gdyż podkreśla pięknoi finezję duszy. Zdarza się, że oprócz tej funkcji spełnia także dodatkową, w postaci związanych z nią wspomnień.Podarowując mamie niewielki błyszczący przedmiot, który będzie nosiła blisko serca, pokażemy, jak bardzo nam na niej zależy. Naszyjnik z pereł z secesyjną zawieszkąz kolekcji Perłowe Ogrody to elegancka propozycja wykonana z naturalnych hodowanych pereł o wielkości 4mm. Zawieszka jest ręcznie wykonana, z niezwykłą starannością. Pasują do niej idealnie ozdobne srebrne kolczyki z perłami. Każda z pereł słodkowodnych została umieszczona wniedużym kółeczku zdobionym motywem roślinnym. Cały zestawprezentuje się niezwykle delikatnie i kobieco.

Jaka biżuteria dla mamy na prezent?

Naszyjnik, który będzie umiejscowiony blisko serca mamy, to idealny prezent na święta, który będzie przypominał jej o chwilach, kiedy to, my obejmowaliśmy ją za szyję. Miedziany naszyjnik z jaspisemz kolekcji Miedziane Ogrodyto piękna zawieszka, symbolizująca nasze uczucia do niej. Jaspis znanyze swoich właściwości ochronnych pochłonie wszelkie negatywne emocje i  uspokoi system nerwowy.Poranna zorza naszyjnik z miedzi to piękny, romantyczny wisior zdobiony kwiatami. Zawarty w kamień agat pomaga przywrócić równowagę w każdym aspekcie ludzkiego życia: intelektualnym, emocjonalnym, fizycznym.

Szykowny prezent dla mamy na święta to także eleganckie kolczyki. Będą przypominały o nas, ilekroć mama spojrzy w lustro. Nie zapominajmy, że kolczyki nosimy w parach, dlatego też symbolika naszego podarunku będzie dzięki temu wzmocniona podwójnie. Zdobione kwiatami kolczyki ze srebra z zielonymi jadeitami Carla z kolekcji RIOsprawdzą się idealnie. Przepiękne,ręcznie wykonane wiszące kolczyki w kolorze zielonym dodadzą uroku każdej kobiecie. Uzupełnieniem podarunku może stać się Flora srebrny naszyjnik z agatembrazylijskim.Kamień agatsymbolizuję wytrwałość i odwagę. Dodaje siły i motywuje do działania. Wpływa na stres i zmęczenie.