Zamaskuj niedoskonalości cery!

Pierwszy na rynku naturalny korektor, który za pomocą zielonych pigmentów, pozwala skutecznie zamaskować wszelkie niedoskonałości cery. Zmniejsza widoczność rozszerzonych naczynek, blizn potrądzikowych, plam pigmentacyjnych i zasinień. Koncentrat jest bogaty w naturalne składniki aktywne, których zadaniem jest zmniejszenie podrażnień skóry.

Działanie:

  • efektywnie kryje niedoskonałości, takie jak pajączki, naczynka i zasinienia,
  • koi i łagodzi podrażnienia,
  • nawilża,
  • zmniejsza widoczność zaczerwienień,
  • poprawia wygląd skóry.

Naturalny korektor do twarzy doskonale sprawdzi się przy cerze mocno podrażnionej, naczynkowej, wrażliwej, z niedoskonałościami i z niejednolitym kolorytem. Do stosowania pod makijaż.

Ponad 97% składników naturalnych

Cena: 28zł (15ml)

KALI MUSLI (Curculigoorchioides) to rdzenna roślina zacienionych lasów Azji. Oczyszczona frakcja z kłączy KALI MUSLI jest bogata w cukry i substancje o działaniu leczniczym. Zwalcza swędzenie, choroby skórne, skaleczenia, rany i ma działanie wzmacniające naskórek oraz naczynka. Wpływa na wewnętrzny mechanizm kontrolowania pH skóry, przywracając prawidłową funkcję barierową i powodując zmniejszenie reaktywności oraz wrażliwości skóry. Ma potwierdzony naukowo wpływ na poprawę kondycji cery wrażliwej. Szybko regeneruje barierę skórną i sprzyja osiągnięciu bardziej spójnej struktury skóry. Odbudowuje kondycję skóry „od wewnątrz do zewnątrz”. W widoczny sposób poprawia regenerację po agresji czynników zewnętrznych. Poprawia strukturę skóry i zwiększa odporność cery na nadwrażliwość.

Kosmetyki ORIENTANA dostępne są: w najlepszych drogeriach i na stronie www.orientana.pl